Daar wandelde ik weer in het veld, waar ik zo graag loop, een prachtige oude route bijna parallel aan de dijk tussen de Maas en het kanaal van Eldorado. Een karrenspoor, met aan weerskanten prachtige houtwallen, waar je in de lente kunt genieten van allerlei bloesems, en nu in de herfst van vele bessen.
Ik heb de boeren zien hooien, schapen ontmoet, een ree zien oversteken, en diverse keren hazen zien rennen in de weilanden. Nu de mais er af is, strijken er vogels neer van allerlei pluimage, op de achtergebleven korrels te verorberen.
En dan kom je bij de koeien. Dat is telkens weer genieten, ze komen gezellig bij je staan, als je ze toespreekt, maar ook als je zingt. Ze houden ook veel van elkaar getuige het volgende filmpje. Helaas kan ik mijn zelfgemaakte filmpje niet bijvoegen , De ene koe stond de andere te likken, wat een prachtig gezicht was.
Nog vaak en veel zal ik er wandelen, in de winter plukte ik er mijn winter veldboeket, dat nog erg lang heeft gestaan