Gisteren kwam de voorbereidingscommissie weer bij elkaar.
“Heb jij de burgemeester gebeld?”
“Ja. Ze komt."
“En de wethouders?”
“Ja. Ze komen alle drie.”
Feest maak je samen!
Burgemeester Inge van Dijk opent ons feestelijk festival.
Wethouders Ton Herings, Frank Dillerop en Holger Rodoe verkopen, samen met Theo (wandelen met verhalen) en Els van Brunschot uit Plasmolen, Ineke Weijers uit Groesbeek (voorheen o.a. Zonnebloem Mook) en Sanne Kersjes uit Mook en haar partner tussen 16.00 en 23.30 de drankmunten. Fijn! Ook weer geregeld.
Op onze site zie je dat er al mer dan twintig optredens zijn en een gezellige markt op zaterdag 21 juni tussen Maas en T Môks Café. Kijk voor een impressie naar de filmpjes van de afgelopen twee keer op onze site.
Wil jij ook helpen met een en ander? Vrijwilligers voor tal van klusjes zijn van harte welkom. Of wil je optreden? Of je bedrijf, vereniging, hobby, enz. presenteren? Neem contact op, er is nog wat ruimte.
Foto's: Frank Vos