De Goede Doelen Week Mook heeft meer dan 10.000 euro opgebracht. Een klein deel van de opbrengst gaat naar oprichtingskosten en wat vaste kosten voor bijvoorbeeld de donatiebrieven en enveloppen, bank- en hostingkosten. Het overige bedrag wordt overgemaakt naar de goede doelen.
- Alzheimer Nederland: 928,73 euro
- Amnesty: 590,97 euro
- Diabetes Fonds: 445,26 euro
- Dierenbescherming: 524,09 euro
- Hartstichting: 781,89 euro
- Hersenstichting: 603,03 euro
- KWF: 997,99 euro
- Maag Lever Darm Stichting: 516,83 euro
- Kinderhulp: 796,56 euro
- MS Fonds: 453,66 euro
- Nederlandse Brandwonden Stichting: 394,85 euro
- Nierstichting: 550,89 euro
- Reuma Nederland: 571,70 euro
Trots!
Van 16-22 september was er in Mook voor het eerst een Goede Doelen Week. De collectes van 13 goede doelen werden gebundeld omdat het steeds lastiger is collectanten te vinden. Voorzitter Haike Jacobs: “We weten van Middelaar/Plasmolen dat het de eerste keer even wennen is. Van de enveloppen die we huis-aan-huis hebben uitgedeeld, is ongeveer 30 procent weer ingeleverd of mensen hebben geld overgemaakt. Dat is voor een eerste keer echt een heel mooie score. Daar zijn we met elkaar ontzettend trots op. We hebben samen met de collectanten goed geëvalueerd en hopen volgend jaar op een nog beter resultaat.”
Volgend jaar in mei
De Goede Doelen Week Mook gaat dus door. In 2025 wordt de week in mei gepland (19-24 mei), tegelijk met de Goede Doelen Week Middelaar/Plasmolen. Wilt u volgend jaar meehelpen. Dat kan! We proberen de straten zoveel mogelijk te verdelen over duo’s. Die brengen aan het begin van de week de brieven rond en halen deze aan het eind van de week weer op. Met hoe meer mensen we zijn, hoe makkelijker het wordt. En het is ook nog eens gezellig.
Voor meer informatie: maasburen.nl/pagina/goede-doelen-week-mook of stuur een e-mail naar
Goede Doelen Week Mook beschikt over een ANBI-status. Dit betekent fiscale voordelen voor donateurs.